Головна » Розробникам » Розробникам

Ви можете ознайомитися з методичними рекомендаціями для розробників сайтів на платформі Web-Lskt  (pdf 960 K) 

 

Звичайно, під час роботи по створенню сайта у вас виникнуть питання.  Спробуємо відповісти на найімовірніші з них (FAQ)
 
1.      Наша школа вже має сайт, який розміщений http://(десь_десь_там_на_юкозі…). Навіщо нам робити ще раз?
 
-          Якщо ваш сайт знаходиться на хостингу, де відсутня реклама (наприклад, комерційному), добре зроблений і відповідає тому, що називається «офіційний сайт закладу освіти», повідомте у ЛІКТ його адресу, ми зробимо редирект (перенаправлення). Ваш сайт буде там, де є, і такий, як є, але крім своєї старої URL–адреси, матиме ще й нову – у домені vn.ua. Якщо ж сайт з рекламою сумнівного, непередбачуваного змісту, сторінки відкриваються дуже повільно (це типові ознаки безкоштовних хостингів) – доведеться зробити новий.
 
2.      Ми ніколи не мали справу з розробкою сайтів, у школі немає фахівців із програмування та веб-дизайну, що нам робити?
 
- Робити сайт. Система WEB LIKT не вимагає знань, що виходять за межі базової  шкільної програми з інформатики. Учителі інформатики цьому навчають учнів, отже, повинні вміти.
 
3.      Ми бажаємо (і вміємо!) створити сайт, можливості якого значно більші, ніж у вашої CMS, але панель управління не дозволяє замінити програмний код. Дайте нам С-PANEL або хоча б ftp-доступ!
 
-          Це чудово! Звертайтеся до нас в ЛІКТ, вирішимо все на вашу користь. Але за однієї умови: ви попередньо надаєте ваш програмний код нам на експертизу на предмет «сек’юритності». Немає бажання наробити дірок у системі захисту нашої технічної площадки. Різного роду безкоштовні «двигунці» не розглядаються – їх «дірки» загальновідомі (як правило, всім, крім власників створених на них сайтів). А взагалі ми запрошуємо фахівців зі шкіл області до співробітництва – контактуйте з нами!
 
4.      Скільки ми маємо дискового простору під наш сайт?
 
-          На початковому етапі – 200 Мб. Цього вдосталь для СУПЕР-сайта закладу освіти. Але не вистачить – вирішимо й цю проблему. Принагідно скажемо, що розміщувати файлові архіви для скачування та відео для перегляду слід з урахуванням авторських прав на файлообмінних ресурсах, а на своєму сайті вказувати лише посилання.
 
1.      Наша школа вже має поштову адресу щось_там@mail.ru  Навіщо нам ще одна?
 
       -     Ви отримуєте поштову адресу у власному домені, тобто корпоративну адресу. Дежавним та комунальним установам  не  личить мати офіційні адреси на "публічних" поштових серверах, органам держаного управління - напряму заборонено. Вам не потрібна спеціальна поштова програма, доступ до листів організовано прямо із сайту, варто знати пароль. Зберігайте його в таємниці. регулярно перевіряйте поштову скриньку та очищайте її від спаму. Все офіційне листування слід вести з цієї адресию

-       Всі інші питання можна задати:

 Лабораторія інформаційних та комунікаційних технологій ФМГ №17 м. Вінниці
 
 e-mail likt@edu.vn.ua
 skype: pasichov
 tel   0432690880
 mob 0677993336

 Завідувач лабораторії Пасіхов Юрій Якович


Новини

21.01.2011
Прийнято рішення про створення інформаційного порталу

проекту "Єдиний освітній веб-простір Вінницької області".